Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Tenerifę


Tenerifė – egzotiška sala, į kurią keliauja žmonės iš viso pasaulio pailsėti, pabūti su šeima ar draugais, papramogauti ir aplankyti įdomias vietas, kurių niekur daugiau pasaulyje neįmanoma pamatyti. Tai vis labiau populiarėjanti ramybės oazė, kurioje kiekvienas gali pasislėpti nuo kasdieninės, jau atsibodusios rutinos. Skrydžiai į Tenerifę bus pigesni jeigu iš anksto pasirūpinsite lėktuvo bilietais, juos nusipirksite iki skrydžio pradžios likus pusei metų. Ar Jus domina paskutinės minutės į Tenerifę skrydžiai? Pateikiame informacijos apie paskutinės minutės į Tenerifę pasiūlymus.

Paskutinė minutė į Tenerifę

Jeigu nusprendėte savo atostogų kryptimi pasirinkti Ispanijos salą – paskutinė minutė į Tenerifę yra geriausias pasiūlymas. Paskutinės minutės kelionės į Tenerifę vykdomos iš Lietuvos sostinės Vilniaus. Taip pat galite rinktis paskutinės minutės pasiūlymus iš Latvijos sostinės Rygos, kurią pasiekti galėsite savo automobiliu ar autobusu. Vienas didžiausių privalumų, skrendant iš Rygos yra tas, kad vienos kelionės metu galėsite aplankyti netgi dviejų šalių sostines.

Paskutinės minutės pasiūlymas į Tenerifę

Paskutinės minutės pasiūlymas į Tenerifę, dažniausiai, kainuoja žymiai pigiau. Skrydžių bendrovės neretai pateikia įvairius pasiūlymus, kurių metu lėktuvo bilietus klientai gali įsigyti pigiau. Žinoma, kainos visada yra skirtingos, todėl jeigu esate spontaniški ir radote paskutinės minutės pasiūlymą, net nedvejodami nusipirkite jį ir pamatykite Ispanijos salą savo akimis.

Tenerifė – paskutinės minutės pasiūlymai yra optimaliausia galimybė pamatyti šią salą už mažesnę kainą.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN