Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Tenerifę


Tenerifė – sala, gausiai lankoma turistų. Į ją kasmet suplūsta tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio, kure yra išsiilgę šilto oro, gaivališkos gamtos, nuostabių vaizdų, paplūdimių, įdomių pramogų, šokių naktiniuose klubuose. Pigūs skrydžiai iš Barselonos į Tenerifę arba pigūs skrydžiai iš Kauno į Tenerifę – nesvarbu iš kurio miesto skrisite, tačiau Tenerifė tikrai daug pasiūlys, todėl pasirūpinkite lėktuvo bilietais iš anksto.

Pigūs skrydžiai į Tenerifę

Pigūs skrydžiai į Tenerifę būna tada, kai įvairios pigių skrydžių bendrovės paskelbia akcijas arba pateikia paskutinės minutės pasiūlymus. Paskutinės minutės bilietai – spontaniškumo mėgėjams. Jeigu mėgstate ką nors gyvenime nuveikti visiškai ekspromtu, pasinaudokite tokiais pasiūlymais ir nusipirkite bilietus vos radę, kadangi juos labai greitai išperka.

Pigiausi skrydžiai į Tenerifę vykdomi:

  • pigūs skrydžiai iš Barselonos į Tenerifę;
  • pigūs skrydžiai iš Kauno į Tenerifę;
  • pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Tenerifę;
  • ir kita.

Pigiausi skrydžiai į Tenerifę tiesiogiai

Pigiausi skrydžiai į Tenerifę tiesiogiai vykdomi iš daugelio pasaulio miestų. Pigiausi skrydžiai į Tenerifę, dažniausiai, yra lėktuvo bilietus perkant likus pusei metų iki skrydžio pradžios. Tokiu metu skrydžių bendrovės pateikia geriausias kainas, o jos didėja artėjant skrydžiui.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN