Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Laikas Tenerifėje


Prieš keliaudami į bet kurią pasaulio šalį, privalote pasirūpinti ne tik lėktuvo bilietais, nakvynės nuoma, pačios kelionės suplanavimu, bet ir kitomis detalėmis, mažomis, bet labai svarbiomis. Norėdami žinoti kada reikės išsiregistruoti iš viešbučio, kada atsidarys ar užsidarys Jums įdomus muziejus ar kitas objektas, norėdami nepavėluoti į lėktuvą, privalote žinoti koks laikas yra Tenerifėje.

Laiko juosta Tenerifėje yra skaičiuojamas pagal WET (Western European Time) standartus arba žymimas (UTC). Tai reiškia, kad Tenerifės laikas yra dvejomis valandomis atgal, nei Vilniaus laikas.

Geriausias laikas vykti į Tenerifę, tikriausiai, yra ruduo, kai orai atvėsta, tačiau nėra visiškai šalti. Tokiu metų laiku Lietuvoje žmonės jau traukiasi šiltesnes striukes, tačiau Tenerifė rugsėjo – lapkričio mėnesiais gali pasiūlyti šilumą ir turiningas atostogas.

Norėdami sužinoti koks laikas Tenerifėje yra dabar, pažiūrėkite į savo laikrodį ir atimkite dvi valandas. Nepamirškite to padaryti, nes kitaip galite turėti nemalonumų, kurie sugadins jūsų kruopščiai suplanuotas atostogas.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN