Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Tenerifė žiemą


Tenerifė – viena didžiausių Kanarų salų, tarp turistų yra pati populiariausia. Ją renkasi tiek šeimos su mažais vaikais, tiek draugų kompanijos, tiek ir jaunavedžių poros. Ši sala turi įvairių pramogų, įvairaus amžiaus žmonėms, todėl į ją atvykę tikrai liksite nustebę. Jeigu norite ramaus arba turiningo poilsio, drąsiai jį gausite, atvykę į salą bet kuriuo metų laiku. Tenerifė žiemą pritraukia vis daugiau žmonių iš pačių įvairiausių šalių, nes sala gali pasiūlyti daug pramogų bei patį svarbiausią atostogų atributą – gerą orą.

Tenerifė žiemą

Tenerifę žiemos sezonu renkasi daugelis žmonių, norinčių šiltai ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Pastarąjį dešimtmetį labai populiaru atostogauti ne vieną kartą per metus, o netgi kelis. Daugelis turistų vasaros sezonu renkasi šalis, kuriose yra šilta, bet ne per daug – jie nori turiningo laisvalaikio, linksmybių naktiniuose klubuose ar aktyvios veiklos. Žiemą Lietuvoje būna šalta, todėl daugelis lietuvių šiuo sezonu nori šilumos, o Tenerifė gerą orą tikrai gali pasiūlyti. Tenerifėje žiemą temperatūra yra labai gera, termometro stulpelis niekada nenukrinta mažiau nei +15, todėl kiekvienas gali mėgautis saule, ramiu poilsiu prie vandens.
Tenerifės žiemos sezonas garantuoja geras atostogas. Susiplanuokit jas iš anksto, nuspręskite ką veiksite saloje visų atostogų laikotarpiu ir mėgaukitės vasariškais malonumai.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN