Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Tenerifės kurortai


Tenerifė – viena didžiausių Kanarų salų, tarp turistų yra pati populiariausia. Ją renkasi tiek šeimos su mažais vaikais, tiek draugų kompanijos, tiek ir jaunavedžių poros. Ši sala turi įvairių pramogų, įvairaus amžiaus žmonėms, todėl į ją atvykę tikrai liksite nustebę. Tenerifės kurortai pritraukia labai daug žmonių, iš pačių įvairiausių šalių. Jeigu norite ramaus arba turiningo poilsio, drąsiai jį gausite, atvykę į salą bet kuriuo metų laiku.

Geriausi Tenerifės kurortai

Tenerifės kurortai priima žmones visais metų sezonais, kadangi saloje yra nuolatinis pavasaris. Idealiausia vykti į Tenerifę spalį arba gegužę, kai oro temperatūra nėra labai aukšta, tačiau nėra ir per žema. Pietiniai Tenerifės kurortai dažniausiai karštesni, sausesni, todėl juos renkasi žmonės žiemos metu, kai kitose Tenerifės dalyse yra šiek tiek šalčiau nei pietinėje.

Tenerifės pietų kurortai

Los Kristianos – tikriausiai pats įžymiausias Tenerifės kurortas, skirtas ramiam poilsiui. Jį renkasi šeimos su mažais vaikais, įsimylėjėlių poros ar jau pagyvenę žmonės. Didžioji miestelio dalis yra skirta žmonėms, kurie mėgsta vaikščioti pėsti – jame įkurti pėsčiųjų takai, specialūs priėjimai prie paplūdimių. Šie praėjimai skirti ir žmonėms su negalia, valdžia jiems skiria iš ties daug dėmesio, kad žmonės galėtų ramiai ir patogiai poilsiauti Los Kristianos kurorte.
Kiekvienas Tenerifės kurortas turi daug gražių vietų, smėlėtus paplūdimius ir lankytinas vietas, dominančias turistus, todėl susiplanuokite kelionę iš anksto ir nuspręskite, kuriuos lankytinus objektus norite pamatyti.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN