Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Tenerifės oro uostai


Tenerifė – sala, gausiai lankoma turistų. Į ją kasmet suplūsta tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio, kurie yra išsiilgę šilto oro, gaivališkos gamtos, nuostabių vaizdų, paplūdimių, įdomių pramogų, šokių naktiniuose klubuose ir poilsio. Tai ir dar daugiau Tenerifė tikrai gali pasiūlyti, todėl nusprendę keliauti į šią Kanarų salą, pasirūpinkite lėktuvo bilietais.

Tenerifės oro uostai

Tenerifė yra vienintelė sala Ispanijoje, kuri turi netgi du oro uostus. Jie yra švarūs ir dideli. Tenerifės oro uostuose saugumas garantuotas, todėl laukdami skrydžio į kurią nors kitą pasaulio šalį, drąsiai galite pamiegoti arba kitaip praleisti savo laisvą laiką

Pietinis Tenerifės oro uostas

Pietinis Tenerifės oro uostas, kitaip vadinamas Reina Sofia – didžiausias Tenerifės oro uostas visoje saloje. Pagal užimtumą ir keleivių aptarnavimą Kanarų salose užima netgi antrą vietą. Kasmet šis oro uostas aptarnauja milijonas turistų, atskrendančių į salą. Lokacijos vieta: Granadilla de Abona, Spain.

Tenerifės šiaurinis oro uostas

Tenerifės šiaurinis oro uostas, kitaip vadinamas Los Rodeos – tai tarptautinis Tenerifės oro uostas, mažesnis už Reina Sofia, tačiau taip pat aptarnaujantis nemažai keleivių. Vis dėlto, į šį oro uostą turistų atskrenda beveik per pusę mažiau nei į pietinį. Los Rodeos oro uosto lokacijos vieta yra:
San Cristóbal de La Laguna.

Bet kuris Tenerifės oro uostas 

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN