Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Tenerifės paplūdimiai


Tenerifė – viena didžiausių Kanarų salų, tarp turistų yra pati populiariausia. Ją renkasi tiek šeimos su mažais vaikais, tiek draugų kompanijos, tiek ir jaunavedžių poros. Ši sala turi įvairių pramogų, įvairaus amžiaus žmonėms, todėl į ją atvykę tikrai liksite nustebę. Jeigu norite ramaus arba turiningo poilsio, drąsiai jį gausite, atvykę į salą bet kuriuo metų laiku. Tenerifės paplūdimiai – dėl jų daugelis kraustosi iš proto. Kiekvienas, kuriam patinka ramus ir švarus poilsis, atvykę į salą, pirmiausia traukia į juos.

Tenerifės paplūdimiai

Geriausi Tenerifės paplūdimiai plyti visoje saloje. Jie yra įvairiose salos vietovėse, o daugelio smėlis skirtingas. Vienas elementas, kuriuo pasižymi jie visi – švara. Salos gyventojai rūpinasi paplūdimiais, valo juos ir prižiūri, nes nori, kad paplūdimiai būtų tvarkingi, o poilsis juose – ramus.

Gražiausi Tenerifės paplūdimiai

Gražiausi Tenerifės paplūdimiai – tikriausiai visi pritartų, kad yra juodo smėlio. Tai tikrieji paplūdimiai, kuriuose poilsį renkasi daugelis vietinių gyventojų. Juodo smėlio Tenerifės paplūdimys dažniausiai bus atokesnėje vietoje, kur nėra daug žmonių, todėl ten ramiai pagulėti, pasideginti ir pasigrožėti gamta tikrai galėsite.
Geltonas Tenerifės paplūdimys – dirbtinis, skirtas turistams privilioti. Tokie paplūdimiai yra supilti iš Sacharos smėlio, kuris atgabentas į salą laivais.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN