Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Tenerifės sezonas


Tenerifė – viena didžiausių Kanarų salų, tarp turistų yra pati populiariausia. Ją renkasi tiek šeimos su mažais vaikais, tiek draugų kompanijos, tiek ir jaunavedžių poros. Ši sala turi įvairių pramogų, įvairaus amžiaus žmonėms, todėl į ją atvykętikrai liksite nustebę. Tenerifės kurortai pritraukia labai daug žmonių, iš pačių įvairiausių šalių. Jeigu norite ramaus arba turiningo poilsio, drąsiai jį gausite, atvykę į salą bet kuriuo metų laiku. Tenerifės sezoniškumas nėra labai įvairus. Vis dėlto, žiemos laikotarpiu saloje yra šiek tiek šalčiau nei vasarą, temperatūros stulpelis nukrenta iki maždaug + 17.

Tenerifės sezonas

Tenerifės sezonas – dažniausiai lietuviai renkasi žiemą, kodėl? Pastaruoju metu ne vienas žmogus stengiasi per metus atostogauti ne vieną, o netgi kelis kartus. Vasarą atostogų objektu dažnas renkasi šalis, kuriose įmanoma turiningai praleisti laiką, linksmintis naktiniuose klubuose, keliauti, o Tenerifės sezonas žiemą lepina kitomis pramogomis – poilsiu prie vandens, deginimusi, lankytinų vietų lankymu.
Kiekvieno Tenerifės sezono trukmė yra įvairi, vasaros šiek tiek užsitęsia, nes kai Lietuvoje vyrauja jau lietingi ir šalti orai, linksmybės Tenerifės saloje tęsiasi. Tenerifės sezono kainos žiemos laikotarpiu yra labai nukritusios, tikriausiai šis faktorius taip pat lemia daugelio žmonių sprendimą atostogauti šiuo metų laiku.
Kad ir koks Tenerifės sezonas bebūtų, sala turi daug įdomių lankytinų vietų, todėl pasirinkite ją jums patogiu metu ir susipažinkite visapusiškai ne tik su ja pačia, bet ir joje gyvenančių vietinių žmonių gyvenimo būdu, įpročiais ar kultūra.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN