Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Tenerifę


Tenerifė – sala, gausiai lankoma turistų. Į ją kasmet suplūsta tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio, kurie yra išsiilgę šilto oro, gaivališkos gamtos, nuostabių vaizdų, paplūdimių, įdomių pramogų, šokių naktiniuose klubuose ir poilsio. Tai ir dar daugiau Tenerifė tikrai gali pasiūlyti, todėl nusprendę keliauti į šią Kanarų salą, pasirūpinkite lėktuvo bilietais.
Tikriausiai ne vieną žmogų domina svarbiausias klausimas: kiek kainuoja bilietai į Tenerifę? Bilietų į Tenerifę kaina priklauso nuo daugelio aspektų. Vienas pagrindinių – metų laikas. Jeigu planuojate keliauti šventiniu periodu arba per tikrąjį sezono įkarštį, turėkite omenyje, kad teks sumokėti dvigubai, o gal net trigubai brangiau nei keliaujant įprastu metu.

Domina pigūs lėktuvų bilietai į Tenerifę? Ką turėtumėte žinodami planuojant įsigyti lėktuvų bilietus? Svarbiausia – bilietus įsigyti likus bent pusmečiui arba penkiems mėnesiams iki suplanuotos kelionės pradžios. Lėktuvų bilietai pigiau į Tenerifę taip pat būna tada, kai skrydžių bendrovės varžydamosi tarpusavyje, siūlo lėktuvų bilietus su nuolaidomis ir juos atiduoda beveik veltui.

Domina lėktuvo bilietai į Tenerifę ir atgal į Lietuvą? Ispanijos salą galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus bei Rygos.

Lėktuvų bilietai į Tenerifę užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu. Plačiau apie užsakymą pasidomėkite skrydžių bendrovės, kurioje užsisakinėjate bilietus internetinėje svetainėje arba skambinkite telefonu, nurodytu kontaktuose.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN