Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Tenerifę


Tenerifė – paslaptinga, tačiau labai spalvinga bei kontrastinga sala, turinti nuostabią gamtą, galinti pasiūlyti įvairiausių pramogų. Su šeima apsilankę Loro parke liksite nustebinti, nes zoologijos sode auga daug gražių gyvūnėlių, kurie labai patinka vaikams. Taip pat šioje saloje kiekvienas, norintis apžiūrėti užgesusį ugnikalnį, gali tai padaryti. Svarbiausia, vos susiplanavus kelionę, nusipirkti bilietus į Tenerifę. Bilietai į Tenerifę kaina tikrai nepralenkia kitų egzotiškų šalių, todėl juos nusipirkti gali beveik kiekvienas žmogus.

Bilietų kainos į Tenerifę visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba kitur gyvenantys žmonės grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Tenerifė sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio. Bilietų kaina į Tenerifę yra gana didelė perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Lėktuvo bilietų kainos į Tenerifę visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti jų metu.

Taip pat bilietų kaina į Tenerifę pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido, kai keletas pigių skrydžių bendrovių susipeša dėl pigiausios vardo ir skelbia neadekvačiai pigių bilietų kainas į Tenerifę.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite – skrydžio kaina į Tenerifę bus mažesnė, jeigu bilietus nusipirksite vos susiplanavę kelionę. Gero skrydžio!

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN