Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Ryga - Tenerifė


Tenerifė – egzotiška sala, į kurią keliauja žmonės iš viso pasaulio pailsėti, pabūti su šeima ar draugais, papramogauti ir aplankyti įdomias vietas, kurių niekur daugiau pasaulyje neįmanoma atrasti. Keliones į Tenerifę 2015 metais rinkosi labai daug žmonių – tai vis labiau populiarėjanti ramybės oazė, kurioje kiekvienas gali pasislėpti nuo kasdieninės, jau atsibodusios rutinos. Skrydis Ryga – Tenerifė bus pigesnis jeigu iš anksto pasirūpinsite pigiais lėktuvo bilietais, juos nusipirksite iki skrydžio pradžios likus pusei metų.

Skrydžiai Ryga – Tenerifė

Ryga – Tenerifė skrydžiai iš pagrindinio Latvijos sostinės oro uosto vykdomi kiekvieną savaitę. Dažniausiai Ryga – Tenerifė skrydžių padaugėja vasaros sezonu bei šventinėmis gruodžio dienomis. Labai dažnai turistams įdomu kaip pasipuošusi Tenerifė Kalėdų bei Naujųjų metų laikotarpiu, todėl ne vienas nepraleidžia progos apsilankyti joje būtent tokiu metu. Žinoma, Ryga – Tenerifė bilietai šiuo laikotarpiu yra itin brangūs, todėl pasistenkite juos nusipirkti iki kelionės pradžios likus maždaug pusmečiui – bilietus pavyks įsigyti pigiau nei perkant likus kelioms dienoms iki pakilimo.

Ryga – Tenerifė tiesiogiai pasiekiama, todėl tikimės, kad skrydis neprailgs ir jūs greitai galėsite mėgautis išsvajotomis atostogomis. Skrydžiai Ryga – Tenerifė pigiausi būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia paskutinės minutės bilietus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite miestą jums patogiu metu už mažesnę kainą.

Ryga nuo Tenerifės nėra labai nutolusi, todėl skrydis Ryga – Tenerifė neprailgs ir jūs greitai galėsite mėgautis atostogomis. Ryga – Tenerifė kelionės metu nepamirškite pasirūpinti savo laisvalaikiu: pasiimkite knygą, nešiojamą kompiuterį, žurnalą ar kitą priemonę, padėsiančią praleisti laiką skrydžio metu.

Ryga – Tenerifė skrydžiai pigūs būna tada, kai skrydžių bendrovės pateikia įvairius pigių bilietų pasiūlymus. Nepraleiskite jų ir pamatykite Tenerifės sostinę dar pigiau. Linkime gero skrydžio bei malonaus laiko mieste

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN