Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Tenerifė akcija


Tenerifė – paslaptinga, tačiau labai spalvinga bei kontrastinga sala, turinti nuostabią gamtą, galinti pasiūlyti įvairiausių pramogų. Su šeima apsilankę Loro parke liksite nustebę, nes zoologijos sode auga daug gražių gyvūnėlių, kurie labai patinka vaikams. Taip pat šioje saloje kiekvienas, norintis apžiūrėti užgesusį ugnikalnį, gali tai padaryti. Svarbiausia, vos susiplanavus kelionę, nusipirkti bilietus į Tenerifę. Į Tenerifę akcija garantuos, kad salą pamatysite už dar mažesnę kainą.

Kelionė į Tenerifę – akcija

Kelionė į Tenerifę – akcija būna tada, kai įvairios pigių skrydžių bendrovės paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus. Paskutinės minutės bilietai (Tenerifė – akcijos) – spontaniškumo mėgėjams. Jeigu mėgstate ką nors gyvenime nuveikti visiškai ekspromtu, pasinaudokite tokiais pasiūlymais ir nusipirkite bilietus vos radę, kadangi juos labai greitai išperka.

1 euro į Tenerifę akcijos

1 euro į Tenerifę išpardavimas – oro linijų bendrovių paslauga, pateikiama klientams, kurie nori pigiai nuskristi į šią Ispanijos salą. Šie pasiūlymai yra skirti spontaniškumo ir ekspromto gerbėjams, kadangi tokia į Tenerifę akcija pateikiama retai, bet to, perkantis žmogus negali pasirinkti skrydžio datos.

Tenerifė pigiau pasiekiama tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus vos susiplanavęs kelionę. Tai daryti reikia iki skrydžio datos likus maždaug pusei metų. Žinoma, niekas negarantuoja, kad tuo metu lėktuvo bilietai kainuos pigiau. Jų kaina priklauso ir nuo metų laiko bei kitų įvairių elementų.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN