Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Tenerifė - Vilnius


Dažnas žmogus savo atostogų planavimui praleidžia nemažai laiko ir įdeda daug pastangų, kad jos būtų vykusios. O ar kada nors pagalvojote, tiesiog susidėti daiktus ir nuskristi į vos ne pirmą pasitaikiusią šalį ir mėgautis savaitgalio malonumais? Atostogos Tenerifėje turėtų privilioti ne vieną turistą, kadangi tai ta sala, kuri gali pasiūlyti ne tik įdomius gamtos kontrastus, bet ir įvairiausių pramogų, lankytinų vietų, turtingą virtuvę ar šokius naktiniuose klubuose. Vos susiplanavę atostogas, iš anksto pasirūpinkite, kad Vilnius – Tenerifė – Vilnius bilietai būtų kuo pigesni, o likusius pinigėlius išleiskite atostogų metu.

Tenerifė – Vilnius skrydžiai

Skrydžiai Tenerifė – Vilnius vykdomi kiekvieną savaitę. Tenerifė nuo Vilniaus yra ganėtinai nutolusi (Tenerifė – Vilnius atstumas: 4416.22), tačiau skrydis neprailgs jeigu pasirūpinsite veikla jo metu: pasiimkite knygą, žurnalą ir būkite įsitikinę, kad skrydis Tenerifė – Vilnius lėktuvu bus įdomus. Skrydžių Tenerifė – Vilnius bei Vilnius – Tenerifė, dažniausiai, padaugėja vasaros bei žiemos sezonais. Ne vienas turistas nori pamatyti kaip pasipuošęs miestas per Kalėdas, kaip vietiniai švenčia Naujuosius metus arba ilsisi vasaros laikotarpiu. Jeigu jus tai domina, nusipirkite lėktuvo bilietus likus pusei metų iki skrydžio pradžios ir sumokėkite mažiau.

Tenerifė – Vilnius lėktuvo bilietai

Tenerifė – Vilnius skrydžiai būna pigesni tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia pigius bilietų pasiūlymus. Dažniausiai tai būna įvairios akcijos arba paskutinės minutės bilietai, kurie parduodami labai adekvačiomis kainomis. Taip pat pigesni bilietai Vilnius – Tenerifė – Vilnius būna iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų, todėl vos susiplanavę kelionę, nusipirkite pigius lėktuvo bilietus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite Ispanijos salą dar pigiau. Vilnius -Tenerifė – Vilnius tiesiogiai pasiekiama labai greitai, o skrydis tikrai neprailgs.

Linkime gerų Vilnius – Tenerifė bei Tenerifė – Vilnius skrydžių bei malonių įspūdžių Ispanijos sostinėje.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN