Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Atostogos Tenerifėje


Dažnai žmonėms sunku sugalvoti kur nukeliauti žiemą, kad galėtų pasimėgauti saulės teikiamais malonumais. Viena geriausių atostogų krypčių žiemą – Tenerifė. Atostogos Tenerifėje žiemą – lietuvių mėgstamas pasirinkimas.
Tenerifė yra pati didžiausia Kanarų salyno sala, kurioje visus metus šilta. Ši sala pasižymi iš ties nuostabiu kraštovaizdžiu, gamtos kūriniais, tokiais, kaip pavyzdžiui, ugnikalnis. Egzotika vilioja tikrai ne vieną turistą atvykti į šią salą ir praleisti laiką įsimintinai.

Atostogos Tenerifėje bus praleistos neužmirštamai, jei pasirūpinsite visais gerų atostogų atributais:

  • pasidomėsite, kokia maždaug atostogų Tenerifėje kaina ir susiplanuosite atostogų biudžetą;
  • pasiruošite ir išsistudijavę pasidarysite norimų aplankyti vietų sąrašą;
  • iš anksto susitarsite su draugais, kuriuos norėsite aplankyti šiame mieste;
  • sužinosite kokie atostogų Tenerifėje atsiliepimai ir patarimai keliaujantiems;
  • vešitės tik būtiniausius daiktus, tačiau nepamiršite kažko ypatingo, kas jums būtinai pravers;
  • kiek įmanoma daugiau pasidomėsite apie šios šalies žmones, kultūrą, netoleruotinus dalykus ir pan.;
  • vengsite lankytis pavojingose, turistams nepatartinose vietose;
  • pasidomėsite, kokie yra kelionių agentūrų atostogų Tenerifėje pasiūlymai.

Atlikę pagrindinius namų darbus, galite drąsiai leistis į kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių. Atostogos Tenerifėje bus neužmirštamos ir ypatingos.

Tad kiek kainuoja atostogos Tenerifėje? Tai iš ties dažnas klausimas, kuris domina ne vieną, norintį pailsėti šioje saloje. Atostogos Tenerifėje kaina ir kokybe tikrai prilygsta patiems populiariausiems ir lankomiausiems pasaulio miestams ir saloms.

Pigios atostogos Tenerifėje – taip pat įmanomos. Kelionių agentūros paskutinėmis minutėmis dažnai pateikia pigius skrydžių ir visos kelionės pasiūlymus, todėl net ir žmonės, uždirbantys vidutinišką atlyginimą, gali sau leisti atostogas šiame įspūdingame gamtos kampelyje.

Atostogos Tenerifėje žiemą – dažniausios ir populiariausios. Šių metų laiku oro temperatūra yra mažiausia, todėl norintiems pailsėti, neperkaisti saulėje ir pakeliauti – šis metų laikas yra pats tinkamiausias. Šaltojo sezono metu patartina atostogauti pietinėje dalyje, nes ten iškrenta mažiausiai kritulių, o oro temperatūra yra aukštesnė nei šiaurinėje salos dalyje. Atostogos Tenerifėje gruodžio mėnesį – pats optimaliausias pasirinkimas.

Patikėkite, iš anksto pasiruošus, net ir trumpos atostogos Tenerifėje bus geriausias laikas, praleistas su brangiais žmonėmis. Geros emocijos – neįkainojamos. O atostogų Tenerifėje atsiliepimai – patys šilčiausi ir geriausi.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN