Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Poilsinės kelionės į Tenerifę


Tenerifė – paslaptinga, tačiau labai spalvinga bei kontrastinga sala, turinti nuostabią gamtą, galinti pasiūlyti įvairiausių pramogų. Su šeima apsilankę Loro parke liksite nustebę, nes zoologijos sode auga daug gražių gyvūnėlių, kurie labai patinka vaikams. Taip pat šioje saloje kiekvienas, norintis apžiūrėti užgesusį ugnikalnį, gali tai padaryti. Svarbiausia, vos susiplanavus kelionę, nusipirkti bilietus į Tenerifę. Poilsis Tenerifės saloje bus iš ties nepakartojamas jeigu iš anksto susiplanuosite ką veiksite atostogų metu. Pasidarykite lankytinų vietų sąrašą, pasižymėkite ką planuojate pamatyti, užsirašykite ką norėtumėte nuveikti.

Poilsinės kelionės į Tenerifę

Poilsinės kelionės į Tenerifę – geriausias vaistas kasdienybės išvargintam žmogui, siekiančiam ramybės bei atskiro rojaus kampelio sau ir kelionės palydai. Pigios poilsinės kelionės į Tenerifę taip pat bus naudingos tiems, kurie nenori išleisti itin daug pinigų, kadangi laiku pasirūpinę kelionių bilietais, pigios poilsinės kelionės į Tenerifę metu sutaupysite. Užgesęs ugnikalnis, kvapą gniaužiantys gamtos vaizdai, smėlėtos jūros pakrantės ir prabangūs paplūdimiai – visa tai laukia jūsų poilsinės kelionės į Tenerifę metu.

Norite įsimintinų atostogų už priimtiną kainą? O galbūt artėja artimo, brangaus žmogaus gimtadienis? Kiekvienas žmogus apsidžiaugtų sulaukęs tokios staigmenos – poilsio Tenerifėje kaina yra nedidelė, todėl nudžiugins tiek jauną, tiek seną. Nedelskite – poilsinės kelionės į Tenerifę kainos tikrai nesikandžioja!

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN