Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Savaitgalis Tenerifėje


Dažnas žmogus savo atostogų planavimui praleidžia nemažai laiko ir įdeda daug pastangų, kad jos būtų vykusios. O ar kada nors pagalvojote apie galimybę tiesiog susidėti daiktus ir nuskristi į vos ne pirmą papuolusią šalį ir mėgautis savaitgalio malonumais? Savaitgalio Tenerifėje atsiliepimai turėtų privilioti ne vieną turistą, kadangi tai sala, kuri gali pasiūlyti ne tik įdomius gamtos kontrastus, bet ir įvairiausių pramogų, lankytinų vietų, turtingą virtuvę ar šokius naktiniuose klubuose.

Tenerifė kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Tenerifėje įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste. Savaitgalio Tenerifėje kaina priklauso nuo daug aspektų:

  • lėktuvų bilietų kainos;
  • viešbučio kainos;
  • metų laiko (savaitgalis Tenerifėje sausį kainuos pigiau nei savaitgalis Tenerifėje spalį, kadangi šiuo metu saloje yra šalčiau nei rudenį);
  • pramogų, kurias esate suplanavę šioje saloje.

Savaitgalis Tenerifėje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose. Pasidomėkite, atsiliepimai apie savaitgalį Tenerifėje yra internete ir susiplanuokite pačią geriausią, trumpą kelionę į šią salą. Savaitgalis Tenerifėje lapkritį ir kitais mėnesiai – puiki išeitis, norint pabėgti nuo prastų ir šaltų Lietuvos orų.

Savaitgalis Tenerifėje – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN