Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Viešbučiai Tenerifėje


Tenerifė – viena didžiausių Kanarų salų, tarp turistų yra pati populiariausia. Ją renkasi tiek šeimos su mažais vaikais, tiek draugų kompanijos, tiek ir jaunavedžių poros. Ši sala turi įvairių pramogų, įvairaus amžiaus žmonėms, todėl į ją atvykę tikrai liksite nestebę.
Planuojate savo atostogas, jau pasirūpinote pigiais lėktuvų bilietais, bet niekaip neapsisprendžiate kokią nakvynę pasirinkti? Pateikiame informacijos, kurie viešbučiai Tenerifėje yra geriausi ir dėl kokios priežasties.
Ieškantiems nakvynės pagal pačius įvairiausius kriterijus, viešbučiai Tenerifėje tiks tiek ieškantiems ekonomiškos nakvynės, tiek prabangių apartamentų. Prieš kelionę susiplanuokite savo biudžetą ir iš anksto nuspręskite kiek galite skirti pinigų nakvynei. Jeigu norite neeilinių pramogų, baseino viešbučio kieme, prabangių restoranų bei barų, turėkite omenyje, kad tikrai išleisite nemažai pinigų.

Ekonominės klasės viešbučiai Tenerifėje yra vertinami už prieinamą kainą, švarą, malonų aptarnavimą bei patogią lokaciją mieste.
Rekomenduojami viešbučiai Tenerifėje šeimoms yra:

Išvardinti viešbučiai Tenerifėje yra tokie, kur viskas įskaičiuota. Jie yra vidutinės klasės, bet labai patogūs ir švarūs. Taip pat siūloma įvairiausių reikalingų dalykų kūdikiams, mažiems vaikams. Viešbučių valdžia pasirūpino, kad baseinuose, esančiuose kieme, būtų sėslių vietų, kuriose galėtų maudytis ir mažieji. Apie šiuos viešbučius Tenerifėje atsiliepimai yra pateikiami kiekvieno viešbučio internetinėje svetainėje.

Prabangesni ir geriausi viešbučiai Tenerifėje atitinka pasaulio viešbučių standartus, išpildo net ir įnoringiausių klientų fantazijas. Vienas iš tokių viešbučių – Iberostar Grand Hotel Anthelia. Tai 5 žvaigždučių viešbutis, kuriame teikiamos įvairios pramogos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Mažiesiems viešbučio valdžia įkūrė mini klubą. Viešbučiai Tenerifėje šeimoms su vaikais siūlo prabangius kambarius, kuriuose gali miegoti netgi penkių asmenų šeima.

Visus, kuriuos domina viešbučiai Tenerifės centre, ras pasiūlymų tiek už prieinamą kainą, tiek alsuojančių prabanga bei komfortu. Leisdami atostogas Tenerifės centre – visada būsite apsupti lankytinų vietų, muziejų, įdomiausių renginių bei siautulingiausių vakarėlių. Jeigu norite sužinoti daugiau atsiliepimų apie viešbučius Tenerifėje, pasidomėkite apie juos internetu.

Populiariausi viešbučiai Tenerifėje – laukia Jūsų!

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN