Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Tenerifę


Tenerifė – egzotiška sala, į kurią keliauja žmonės iš viso pasaulio pailsėti, pabūti su šeima ar draugais, papramogauti ir aplankyti įdomias vietas, kurių niekur daugiau pasaulyje neįmanoma atrasti. Keliones į Tenerifę 2015 metais rinkosi labai daug žmonių – tai vis labiau populiarėjanti ramybės oazė, kurioje kiekvienas gali pasislėpti nuo kasdieninės, jau atsibodusios rutinos. Skrydžiai į Tenerifę bus pigesni jeigu iš anksto pasirūpinsite pigiais lėktuvo bilietais, juos nusipirksite iki skrydžio pradžios likus pusei metų.

Skrydžiai į Tenerifę iš Lietuvos yra vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km. Skrydžiai į Tenerifę iš Varšuvos taip pat yra labai populiarūs, todėl neradę bilietų iš Vilniaus ar Rygos, pasižiūrėkite, galbūt jums reikiamu metu bus vykdomas skrydis iš Lenkijos sostinės.

Pigūs skrydžiai į Tenerifę
Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, pigūs skrydžiai į Tenerifę iš Vilniaus, taip pat pigūs skrydžiai į Tenerifę iš Kauno tapo dar labiau prieinami. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Tenerifę įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite miestą už labai gerą kainą.

Skrydžiai į Tenerifę vykdomi:

  • Skrydžiai į Tenerifę iš Vilniaus;
  • Skrydžiai į Tenerifę iš Kauno;
  • Skrydžiai į Tenerifę iš Varšuvos;
  • Skrydžiai į Tenerifę iš Londono;
  • Ir kita.

Skrydžiai į Tenerifę be persėdimų

Skrydžiai į Tenerifę be persėdimų yra vykdomi iš Vilniaus bei Rygos. Tenerifė nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolusi ganėtinai daug (Tenerifė – Vilnius atstumas: 4416.22), tačiau skrydžiai į Tenerifę iš Vilniaus bei į jį neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą. Skrydžių į Tenerifę paieška internetu – pats unikaliausias būdas susirasti jums reikiamus lėktuvo bilietus. Jeigu planuojate kelionę į Ispanijos salą, iš anksto pasirūpinkite pigias lėktuvo bilietais.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN