Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Tenerifės


Tenerifė – sala, gausiai lankoma turistų. Į ją kasmet suplūsta tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio, kurie yra išsiilgę šilto oro, gaivališkos gamtos, nuostabių vaizdų, paplūdimių, įdomių pramogų, šokių naktiniuose klubuose. Tai ir dar daugiau Tenerifė tikrai gali pasiūlyti, todėl nusprendę keliauti į šią Kanarų salą, pasirūpinkite lėktuvo bilietais.

Pigūs skrydžiai iš Tenerifės

Pigūs skrydžiai iš Tenerifės ir į ją yra vykdomi iš įvairių lokacijų. Skrendant iš Lietuvos į Ispanijos salą, kiekvienas ją gali pasiekti iš tarptautinio Vilniaus oro uosto. Visgi, jeigu nerandate pigių lėktuvo bilietų iš Lietuvos, rinkitės kaimyninę Latvijos sostinę Rygą, kurią pasieksite vos per kelias valandas.

Skrydžiai iš Tenerifės į kitus pasaulio miestus vykdomi kiekvieną savaitę, kartais net kelis kartus per ją. Skrydžių padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai turistai iš viso pasaulio, pasiilgę turiningų bei įdomių atostogų važiuoja kur nors pailsėti.

Pigūs skrydžiai iš Tenerifės į Vilnių bus tada, jeigu bilietus nusipirksite iki kelionės pradžios likus pusei metų. Tokiu metu bilietų kainos būna pakankamai mažos, o likusius pinigus kiekvienas gali išleisti kelionės metu. Taip pat pigūs bilietai iš Tenerifės būna tada, kai oro linijų bendrovės paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir keliaukite jums patogiu metu už mažesnę kainą.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN