Pigiausi skrydžiai į Tenerifę iš artimų oro uostų

Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę


Tenerifė – sala, gausiai lankoma turistų. Į ją kasmet suplūsta tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio, kure yra išsiilgę šilto oro, gaivališkos gamtos, nuostabių vaizdų, paplūdimių, įdomių pramogų, šokių naktiniuose klubuose ir poilsio. Tai ir dar daugiau Tenerifė tikrai gali pasiūlyti, todėl nusprendę keliauti į šią Kanarų salą, pasirūpinkite lėktuvo bilietais. Jeigu jus domina Vilnius – Tenerifė tiesioginiai skrydžiai, paieškokite jų ir pasiekite Ispanijos salą dar greičiau.

Vilnius – Tenerifė tiesioginiai skrydžiai

Vilnius – Tenerifė tiesioginiai skrydžiai yra vykdomi kiekvieną savaitę. Vilnius – Tenerifė tiesiogiai pasiekiama iš tarptautinio Lietuvos sostinės oro uosto. Tai ypač patogu tiems žmonėms, kuriems reikia dažnai patekti į Ispanijos salą. Taip pat spontaniškų veiksmų mėgėjai gali pasirūpinti, kad jų kelionė neprailgtų bei būtų maloni, nes pasirinkus Tenerifę savo savaitgalio kryptimi, juk nesinorėtų visos kelionės praleisti lėktuve.

Vilnius – Tenerifė tiesiogiai dabar

Vilnius – Tenerifė tiesiogiai dabar pasiekiama labai dažnai. Oro linijų bendrovės pasirūpino, kad į Ispanijos salą kiekvienas turistas galėtų patekti jam patogiu metu.
Vilnius – Tenerifė tiesioginis skrydis – greičiausias būdas, norint pasiekti salą. Skrendant be persėdimų sutaupysite jėgų, pinigų ir laiko. Šie pasiūlymai ypač populiarūs tarp šeimų su mažais vaikais, kuriuos kelionės lėktuvu labai vargina. Pasirinkę Vilnius – Tenerifė tiesiogiai, būsite ramūs, kad vaikai nepavargs ir tą pačią dieną jau galėsite pasivaikščioti po salą bei aplankyti įdomias lankytinas vietas.

Vilnius – Tenerifė tiesioginiai lėktuvai laukia jūsų – įsėskite į juos ir nuvykite į Ispanijos salą jums patogiu metu.

Tenerifės Oro uostai
  • Sur Reina Sofia oro uostas TFS
  • Tenerife Norte Los Rodeos oro uostas TFN